Otylia Swim Tour 2021 – nauka pływania dla dzieci pod okiem mistrzyni
Dla dzieci
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Otylia Swim Tour 2021 – nauka pływania dla dzieci pod okiem mistrzyni

Pływanie to nadal jedna z najchętniej uprawianych dyscyplin sportowych przez dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym. Nie dziwi więc fakt, że na przestrzeni lat Polska dorobiła się w tej dziedzinie pokaźnego grona świetnych zawodników i zawodniczek. Jedna z najwybitniejszych – Otylia Jędrzejczak – stworzyła ciekawy projekt skierowany zarówno do najmłodszych, jak i ich rodziców. W miniony weekend miłośnicy wodnego szaleństwa mieli okazję doskonalić umiejętności pod okiem mistrzyni olimpijskiej w Rybniku.

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych w najróżniejszych zakątkach Polski. Inicjatywa powstała przede wszystkim z myślą o młodych adeptach pływania, aczkolwiek do udziału w zajęciach zapraszani są również rodzice, a nawet profesjonalni trenerzy, którzy chcieliby poszerzyć zakres kompetencji. Co czeka nas i nasze pociechy na spotkaniach z Otylią Jędrzejczak oraz jej wykwalifikowanym teamem?

Warsztaty kładą nacisk zwłaszcza na doskonalenie poszczególnych technik pływackich – oznacza to, że od uczestników oczekuje się przemieszczania co najmniej dwoma stylami (grzbietowym oraz dowolnym). Młodzi sportowcy mają okazję rozwoju umiejętności technicznych oraz wydolnościowych pod czujnym okiem zespołu wybitnych trenerów. Rodzice mogą natomiast wysłuchać wykładów dietetyka i psychologa sportowego. Dzięki temu każdy wraca z takiego spotkania z nową wiedzą i jeszcze większą motywacją do dalszego działania.

Tegoroczna edycja Otylia Swim Tour została zainaugurowana w minioną niedzielę 13 czerwca na obiektach Fundacji Elektrowni Rybnik. Młodzi uczestnicy projektu, jak i sama Otylia Jędrzejczak, nie kryli ogromnej radości z owocnie spędzonego czasu. Kolejne odsłony warsztatów już wkrótce!

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Moc atrakcji nie tylko dla dzieci – największe parki rozrywki w Polsce
Moc atrakcji nie tylko dla dzieci – największe parki rozrywki w Polsce
Zastanawiacie się, jakie parki rozrywki w Polsce są warte odwiedzenia? Oto nasze rekomendacje!
Jak skuteczne są zabiegi odmładzające skórę twarzy na bazie kwasu hialuronowego?
Jak skuteczne są zabiegi odmładzające skórę twarzy na bazie kwasu hialuronowego?
Dowiedz się, jak działają zabiegi odmładzające skórę na bazie kwasu hialuronowego, jakie dają efekty i ponadto, jakie są opinie osób, które poddały się takim zabiegom.
Jak wybrać odpowiedni system alarmowy dla Twojego domu?
Jak wybrać odpowiedni system alarmowy dla Twojego domu?
Poznaj kluczowe czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze systemu alarmowego dla twojego domu. Ochrona własności i bezpieczeństwo rodziny nigdy nie były tak proste.
Tagi
Ostatnie wpisy