Lato w Mieście 2021 – aktywne wakacje dla dzieci i młodzieży
Dla dzieci
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Lato w Mieście 2021 – aktywne wakacje dla dzieci i młodzieży

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, a wraz z nimi – jak co roku – kolejne inicjatywy skierowane do najmłodszych. Dzieci i młodzież z całej Polski niewątpliwie będą miały w czym wybierać, a wśród setek przedsięwzięć nie zabraknie też zajęć związanych z aktywnością fizyczną. Lato to doskonały moment, aby zapomnieć o szkolnej rzeczywistości, a pomóc może w tym właśnie sport!

Lato w Mieście to akcja, w ramach której w Warszawie podczas wakacji będą odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Większość tych aktywności będzie miała charakter ruchowy – dość powiedzieć, że łącznie zaplanowano ponad 300 zajęć sportowo-rekreacyjnych! Ponadto Lato w Mieście 2021 zaoferuje uczestnikom dostęp do lekcji artystycznych oraz edukacyjnych. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja potrwa przez cały okres wakacji. Warto jednak się pospieszyć, gdyż wolne miejsca rozchodzą się niczym świeże bułeczki!

Wśród podobnych inicjatyw należy również wyróżnić odbywającą się w Gdańsku Akcję Lato 2021. W ramach przedsięwzięcia młodzi adepci aktywności fizycznej przez całe wakacje będą mieli dostęp m.in. do 23 boisk do siatkówki, 7 boisk do piłki nożnej oraz całej infrastruktury Stadionu Letniego w Brzeźnie. Na wszystkich obiektach zaplanowano mnóstwo zawodów. Całość dopełnią zajęcia doskonalenia pływania z elementami ratownictwa wodnego. Liczba wolnych miejsc na wspomniane wydarzenia jest ograniczona, a zatem nie ma na co czekać. Organizowana przez miejskich włodarzy Akcja Lato 2021 wystartuje już 25 czerwca.

Podczas nadchodzących wakacji licznych wrażeń doświadczą także młodzi mieszkańcy mniejszych miejscowości. Naprzeciw oczekiwaniom dzieci i ich rodziców po raz kolejny wyszedł Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zawierciu, który przygotował zróżnicowane zajęcia sportowe prowadzone przez świetnych profesjonalistów. Bezpłatnie udostępniona zostanie pływalnia przy ul. Pomorskiej, a na obiektach OSiR niejednokrotnie będzie toczyć się wakacyjna rywalizacja. Najmłodsi spróbują swoich sił w turniejach tradycyjnego tenisa, dwójek siatkarskich, czy tenisa plażowego.

Foto wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowoczesna odzież sportowa dla osób indywidualnych i zespołów
Nowoczesna odzież sportowa dla osób indywidualnych i zespołów
Regularne uprawnianie sportu ułatwia utrzymywanie prawidłowej masy ciała, a także dobrej kondycji psychofizycznej. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego sportowca […]
Co lepiej suplementować? Pojedynczy aminokwas, czy mieszankę aminokwasów?
Co lepiej suplementować? Pojedynczy aminokwas, czy mieszankę aminokwasów?
W tym artykule przyjrzymy się temu zagadnieniu bliżej.
Zima nie taka zła! Najlepsze aktywności dla seniorów w okresie zimowym
Zima nie taka zła! Najlepsze aktywności dla seniorów w okresie zimowym
Jakiego rodzaju aktywności najlepiej sprawdzają się u osób w podeszłym wieku? Sprawdź najlepsze aktywności dla seniorów w czasie zimy!
Tagi
Ostatnie wpisy