#FerieBezNudy Fundacji LOTTO – atrakcyjny sposób na przerwę zimową w domu!
Dla dzieci
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

#FerieBezNudy Fundacji LOTTO – atrakcyjny sposób na przerwę zimową w domu!

Ferie spędzone w warunkach domowych wcale nie muszą być nudne! Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej opracowała właśnie specjalny program zajęć skierowany do dzieci i młodzieży na okres najbliższych dwóch tygodni. W ramach akcji #FerieBezNudy odbędą się warsztaty taneczne, aktorskie, rysunkowe, DJ-skie, vlogerskie, a także liczne turnieje gier komputerowych.

Ferie zimowe zaczęły się w jednakowym dla wszystkich terminie i potrwają do niedzieli 17 stycznia. Sytuacja epidemiologiczna, która stała się niestety nieodłączną częścią naszej codzienności, skutecznie uniemożliwiła wszelkiego rodzaju wyjazdy, utrudniając przy okazji regularny kontakt z rówieśnikami. Znalezienie bezpiecznej i atrakcyjnej rozrywki nie należy w tym czasie do najłatwiejszych.

Z pomocą przychodzi jednak stworzona przez Fundację LOTTO platforma feriebeznudy.pl! Na stronie aż roi się od atrakcyjnych treści w postaci filmów wideo, a intuicyjny interfejs i estetyczna szata graficzna sprawiają, że każda wizyta jest przyjemnym przeżyciem. Dodatkowo na platformie mają pojawić się influencerzy, gamerzy oraz sportowcy, którzy ujawnią tajniki wykonywanego przez siebie zawodu za pośrednictwem spotkań online. Wśród rozpoznawalnych w Internecie postaci znajdą się między innymi Prozure, Headster, Dźwiękodzieło, Piotr Horzela, Maja Wachowska, Easy Rollin, czy Dancebook Academy.

„Nasza fundacja kładzie duży nacisk na kreowanie aktywnego społeczeństwa, dlatego pomoc w zorganizowaniu akcji #FerieBezNudy jest dla nas naturalnym polem działania. W jej trakcie chcemy podsunąć ciekawe pomysły na spędzenie wolnego czasu, które zainteresują zarówno nastolatków, jak i młodszych uczniów. Nasze propozycje dbają o zachowanie równowagi między treściami edukacyjnymi a rozrywką, której tak bardzo potrzebują dzieci w przerwie od szkoły. Wzięliśmy pod uwagę aktualne zainteresowania młodego pokolenia i mamy nadzieję, że nasza propozycja spełni ich oczekiwania” – powiedziała Anna Kukla, Prezes Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej.

Fundacji, której sponsorem jest Totalizator Sportowy, zależy przede wszystkim na tym, by dzieci oraz młodzież – pomimo przeciwności losu – spędziły tegoroczne ferie w aktywny i kreatywny sposób. Sztuka, sport, rozrywka – to tylko niektóre z kategorii, jakie mają do zaproponowania twórcy akcji #FerieBezNudy. Bloki tematyczne zawierają moduły związane z tańcem, śpiewem, aktorstwem, rysunkiem, nauką DJ-owania, vlogowania, a także robieniem zdjęć czy tworzeniem animacji.

Na platformie nie zabraknie również czegoś specjalnie dla miłośników różnego rodzaju gier – od klasycznych planszówek po cieszące się olbrzymią popularnością gry komputerowe. Szczególna gratka czeka na miłośników e-sportu. Za pośrednictwem strony internetowej będą transmitowane na żywo turnieje z udziałem czołowych zawodników, takich jak Izak, Rock, Roj, Michu czy Nervarien. Szacuje się, że podczas dwóch tygodni na platformie pojawi się niemal 100 treści, dlatego zarówno młodsi, jak i starsi z pewnością znajdą coś dla siebie!

Zdjęcie wyróżniające: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Szkoła mistrzostwa sportowego – jak wygląda edukacja poprzez sport?
Szkoła mistrzostwa sportowego – jak wygląda edukacja poprzez sport?
Szkoła mistrzostwa sportowego to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dzieci, które planują związać swoją przyszłość ze sportem.
Czym jest dieta koktajlowa? – czas stosowania, zasady, cele
Czym jest dieta koktajlowa? – czas stosowania, zasady, cele
W poniższym wpisie postaramy się opowiedzieć nieco o diecie koktajlowej. Czy pozornie zdrowa dieta, składająca się ze zmiksowanych warzyw i owoców jest na dłuższą metę odpowiednia dla każdego?
Czas na wodne szaleństwo! Oto najlepsze gry i zabawy sportowe na basenie dla dzieci
Czas na wodne szaleństwo! Oto najlepsze gry i zabawy sportowe na basenie dla dzieci
Szukasz pomysłu na dobrą zabawę z dziećmi na basenie? Oto nasze 10 propozycji!
Ostatnie wpisy