Co spakować na camping?
Sprzęt i akcesoria
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Co spakować na camping?

Artykuł sponsorowany

Wyjazd na camping to bez wątpienia wspaniałe przeżycie. Najpierw jednak trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Zobacz, co spakować na taki wyjazd. 

Stół i krzesła 

Istotnymi elementami, gdy planujesz wyjazd na camping, są krzesła i stół. Niemniej jednak można sobie poradzić i bez nich. Siadać możesz na kocu lub specjalnie wyznaczonych miejscach na campingu, jednak nie wszędzie one będą. Dzisiaj w sklepach znajdziesz szeroki wybór składanych mebli. Ich wybór będzie zależeć od tego, ile chcesz wydać i co sprawi ci największy komfort. 

Kuchenka turystyczna i butla

Pod namiot zdecydowanie warto zabrać kuchenkę turystyczną i butlę. Zapalniczka i benzyna do zapalniczek to także obowiązkowy element na liście. Ten zestaw umożliwi ci przygotowanie posiłków w każdym miejscu. Nie musi on być duży, często wystarczy zaopatrzyć się w mały składany palnik turystyczny, który zajmuje niewiele miejsca, a jest dostępny w wielu sklepach. Jej wybór dostosuj do ilości osób, które będą z niej korzystać. 

Kubki

Jeśli chcesz na campingu cieszyć się ciepłą kawą lub herbatą, nie zapomnij spakować kubków emaliowanych. Ponadto w razie potrzeby możesz je także postawić na palniku i podgrzać wodę. Dzisiaj ich dostępność jest bardzo duża, a ponadto znajdziesz je w wielu kolorach, dzięki czemu dopasujesz je do siebie. 

Sztućce

Jeśli zamierzasz stołować się na biwaku samodzielnie, niezbędnym elementem będą sztućce. Możesz zakupić je w zestawie z menażerką lub osobno. Do plecaka warto także włożyć ostre noże bądź scyzoryk, oraz mieszadła i łopatki.

Lodówka turystyczna elektryczna

Jeśli wybierasz się na dłuższy wyjazd, lodówka turystyczna to niezbędnik. Przy jej zakupie zwróć uwagę na to, aby miała dwa kable — jeden do podłączenia w samochodzie, a drugi do podłączenia w zwykłym gniazdku. Jej pojemność to kolejny waży element. Zwróć także uwagę na temperaturę chłodzenia. Jeśli będzie miała niską, zyskasz możliwość chłodzenia, a nawet mrożenia różnych produktów.

Odpowiednie ubranie

Wybierając się na camping, nie możesz zapomnieć także o odpowiednim ubiorze. Jeśli planujesz takie wakacje w chłodniejsze dni, zaopatrz się w buty myśliwskie zimowe, dzięki którym nie odmrozisz sobie stóp. Zawsze warto mieć przy sobie także okulary sportowe polaryzacyjne. Poprawią one twoją widoczność, zniwelują dyskomfort wywołany  odbijanymi refleksami oraz uwypuklą obraz. 

Zdjęcie główne: pexels.com/Lukas

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Z czego powinno się składać zdrowe śniadanie dla całej rodziny?
Z czego powinno się składać zdrowe śniadanie dla całej rodziny?
„Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi” – brzmią słowa prastarego polskiego przysłowia. Z pewnością […]
Upadki nieodłączną częścią sportu – o najczęstszych przyczynach kontuzji u aktywnych dzieci
Upadki nieodłączną częścią sportu – o najczęstszych przyczynach kontuzji u aktywnych dzieci
Te kontuzje mogą dopaść Twoje dziecko, sprawdź, jak powinieneś wtedy zareagować!
Na jakie aspekty zwrócić uwagę wybierając hosting dla WordPress?
Na jakie aspekty zwrócić uwagę wybierając hosting dla WordPress?
Wybór odpowiedniego hostingu dla WordPress jest kluczowy dla sukcesu Twojej strony internetowej.
Ostatnie wpisy