1 grudnia 2020

Redakcja

Wspólne uprawianie sportu to idealny sposób na zacieśnienie rodzinnych więzi. Dlatego na familysports.pl dostarczamy sprawdzonych sposobów na aktywną rozrywkę w gronie najbliższych osób, a także doradzamy, jak zadbać o właściwą kondycję organizmu wszystkich członków rodziny.

Nasze porady kierujemy zarówno do rodziców, dzieci, jak i seniorów, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu inspirujące treści, które pomogą zamienić wolny czas w fascynujące wspomnienia.

Natchnij sportowym duchem całą rodzinę!

Mateusz Świst

Profesjonalny dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w zakresie digital media. Uczestniczył we wprowadzaniu na rynek wielu serwisów branżowych, m.in. Horeca Business Club, NaszFutbol.com czy iGol.pl. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie miłośnik szeroko pojętego sportu, alternatywnej muzyki oraz eksplorator przyrody.

m.swist@bluewhalepress.pl

Zobacz posty Mateusza

Marta Głogowska-Drzyzga
Nieustannie w ruchu, w każdej wolnej chwili eksploruje okolicę – tę bliższą i dalszą. Wędrówki górskie po beskidzkich i tatrzańskich szlakach, wyprawy rowerowe z sakwami, biegi trailowe, wędrówki długodystansowe to jedynie niewielki wycinek jej życia. Kocha przyrodę i zwierzęta, w codziennym życiu stara się realizować założenia Zero Waste.

Zobacz posty Marty

Justyna Zajdel
Copywriter z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wolontariuszka Foodsharing Kraków. Miłośniczka muzyki techno, kulinariów i podróży.

Zobacz posty Justyny

Piotr Bernacik

Nie wyobraża sobie dnia bez jakiejkolwiek aktywności – czy to fizycznej, czy umysłowej. Jako student filologii angielskiej zafascynował się również tłumaczeniami oraz literaturą zagraniczną.

Zobacz posty Piotra