27 września 2023

Redakcja

Wspólne uprawianie sportu to idealny sposób na zacieśnienie rodzinnych więzi. Dlatego na familysports.pl dostarczamy sprawdzonych sposobów na aktywną rozrywkę w gronie najbliższych osób, a także doradzamy, jak zadbać o właściwą kondycję organizmu wszystkich członków rodziny.

Nasze porady kierujemy zarówno do rodziców, dzieci, jak i seniorów, dlatego z pewnością każdy znajdzie tu inspirujące treści, które pomogą zamienić wolny czas w fascynujące wspomnienia.

Natchnij sportowym duchem całą rodzinę!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Marta Głogowska-Drzyzga
Z wykształcenia politolog, jednak jej prawdziwą pasją jest aktywny tryb życia – przejechała na rowerze Polskę wzdłuż i wszerz. Każdą wolną chwilę poświęca na górskie wędrówki i coraz ambitniejsze wyzwania sportowe.

Zobacz posty Marty

Justyna Zajdel
Copywriter z wieloletnim doświadczeniem w branży. Magister Socjologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Prywatnie miłośniczka kulinariów i podróży, które zajmują większą część jej wolnego czasu.

Zobacz posty Justyny

Piotr Bernacik

Pasjonat języków i tłumaczeń w każdej postaci. Na co dzień stara się zachowywać work-life balance i spędzać czas na łonie natury. W wolnym czasie pływa oraz jeździ na rowerze.

Zobacz posty Piotra

Mateusz Kaczmarek

Pasjonat sportu, głównie piłki nożnej w każdej odmianie – od trawiastej po street football. W przeszłości prezenter radia o tematyce kobiecej piłki nożnej. Przez kilka lat miał okazję poznać najwybitniejsze polskie piłkarki i ich trenerów. Obecnie Content Manager w jednej z agencji marketingowych.

Zobacz posty Mateusza

Jakub Repetowski

Copywriter z ponad dwuletnim stażem. Uwielbia wędrówki po górach z rodziną. Miłośnik książek i nowych technologii.

Zobacz posty Jakuba